/ Obróbka CNC

CNCObróbka CNC to jeden z rodzajów obróbki metali. Obróbka metali to ogół procesów technologicznych, mających na celu zmianę wszelkich właściwości, zarówno fizycznych jak i chemicznych materiałów, na których jest przeprowadzana. Poszczególnymi rodzajami wchodzącymi w skład obróbki metali są: obróbka skrawaniem, obróbka plastyczna, obróbka cieplna, obróbka chemiczna metali oraz obróbka cieplno-chemiczna.

Firma Hydromech S.A. posiada w swojej ofercie obróbkę CNC części metalowych na maszynach numerycznych i konwencjonalnych, wykonywaną ściśle według danych i rysunków, które dostarczy nam Klient. Nasze usługi świadczone w zakresie obróbki CNC charakteryzuje wysoka jakość, konkurencyjna cena i krótkie terminy. Obróbkę CNC wykonujemy na doskonale do tego celu przygotowanych maszynach, nad których sprawnością czuwa sztab wykwalifikowanych, doświadczonych fachowców.

Hydromech S.A. to sprawdzona przez wielu firma. Posiadamy liczne rekomendacje i pozytywne opinie Klientów nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Dołącz do osób, które cieszy niezwykła jakość naszych usług!