/ Zawory klapowe

Zawory klapowe DEFINOX DPX_PLFirma Hydromech S.A. jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski produktów francuskiej firmy Defonix, która posiada w swojej ofercie szeroką gamę wszelkiego rodzaju zaworów, między innymi zaworów klapowych. We współpracy z technologami firmy Definox oferujemy: pomoc w doborze zaworów, pomoc w projektowaniu instalacji oraz projekt budowy bloku zaworowego, tzw. wyspy zaworowej.

Zawory klapowe to element szerszej oferty obejmującej armaturę, zawory i urządzenia w wykonaniu kwasoodpornym, takie jak: zawory motylowe, membranowe, próbkujące, grzybowe, mixproof, bezpieczeństwa, kulowe; system odzyskiwania produktów z instalacji tzw. świnka; systemy mycia CIP oraz różnego rodzaju filtry. Zawory klapowe oferowane przez firmę Hydromech S.A. to produkty wysokiej jakości, poświadczonej uzyskaniem przez nas Certyfikatu Systemu Zapewnienia Jakości zgodnego z normą PL-EN ISO 9001:2009.
Klasę szczelności zaworów określa się zgodnie z normą ANSI/FCI 70-2-1991, w zależności od wykonania zaworu odpowiednio od I (najniższa) do VI (najwyższa). Zawory klapowe Defonix to wysoka jakość i przystępne ceny, dzięki temu cieszą się one niemalejącym powodzeniem wśród Klientów w Polsce.