/ Silnik hydrauliczny

Planetarne silniki hydrauliczneFirma Hydromech S.A. posiada w swojej ofercie bogatą gamę wszelkiego rodzaju silników hydraulicznych. Silnik hydrauliczny to urządzenie zamieniające energię (potencjalną i/lub kinetyczną) cieczy w energię mechaniczną. Działa na zasadzie przeciwnej do sposobu działania pompy hydraulicznej: zamienia wysokie ciśnienie na siłę mechaniczną w ruchu obrotowym.

Silniki hydrauliczne podzielić można na dwa rodzaje: silniki hydrostatyczne, w których w których na energię mechaniczną zamieniana jest energia potencjalna (ciśnienia) cieczy oraz na silniki hydrokinetyczne, w których energia mechaniczna powstaje na skutek wykorzystania energii kinetycznej (przepływu) cieczy. Nasza firma produkuje planetarne silniki hydrauliczne w dwóch wersjach: z zasilaniem olejowym i zasilaniem emulsyjnym.

Każdy silnik hydrauliczny firmy Hydromech S.A. to gwarancja niezawodności, staranne wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół, a także sprawdzona jakość, potwierdzona zarówno poprzez poszerzające się stale grono klientów, a także liczne certyfikaty, zdobywane przez naszą firmę.